Pokud víte o nějakém klubu v ČR i SR, kde hrají metal, určitě mi dejte vědět, ráda ho přidám do seznamu!
PRAHA:

Lízátko (Error)
Takové temné útulné místečko. Asi moje nejoblíbenější:o). Ceny jdou a je tu příjemná atmosféra. Nachází se na Palmovce, ulice Sokolovská (blíž k Balabence), vchod je pod Nightclubem 161 po schodech dolu do sklepa:o)) Je to přesně ten barák na Balabence, jehož kus spadl.... :'o( .... ale už nám Lízátko od 16.12.2005 opět funguje;o)

Hostinec U starejch hadrů
Stylovej pajzl. Nachází se na Francouzské ulici, druhá zastávka od Míráku (Krymská). Po Lízátku druhé a asi poslední metalové útočiště v Praze :'o(

Metalový klub, metalová výzdoba, metalová hudba. A to je asi vše. Příjemná atmosféra, z dob začátků Hellu je tatam a ta fajnová výzdoba, na které si kdysi tolik zakládali, už jim pěkně opadává. O předražených cenách asi nemá cenu psát. Návštěvu doporučuju jen jesli se tam chcete ze zvědavosti podívat, nebo ukázat vzácné návštěvě z ciziny. Velké chlastačky a oslavy se tam moc nevyplatí. Jinak každý patek i sobotu jsou tam živé koncerty, ale vzhledem k omezenému prostoru hrozí smrt udušením :oP

Takový rokáč, něco jako Inferno ale ne s tak dokonalou výzdobou. Na koncerty je lepší chodit sem než do Hellu, ikdyž při návalu vzduch taky nic moc:o/ Doporučuji Hard Music Live!

Relativně nově otevřený klub na Vinohradské, přiznávám, že jsem tam ještě nebyla:o), ale podle programu by se tam určitě dalo na něco jít (Hard&Heavy).

Inferno
Inferno nám zrušili :o((((
U zastávky U Kříže už po něm není ani památky. Kdo tam nebyl, o hodně přišel. Toho místa je opravdu škoda.. už jen ty schody jako do pekla a černo červený zdi... R.I.P.

POZOR! Tohle býval kdysi metalový klub, ale nyní se návštěvě raději vyhněte!!!!!!! Nebudu psát proč, nechci tu mít vulgární výrazy. Metal už vám tam skutečně nezahrají :'o(
MOST:

Útulný mostecký rock bar, fajn prostředí a ceny, občas zajímavá kapela. Nachází se v ulici Opletalova 1707.
ZLÍN:

Zlínský Rock Club na doporučení v návštěvní knize;o) Snad se tam někdy podívám.o))
PŘEROV:

Další rokáč na doporučení v knize.
ZÁBŘEH NA MORAVĚ:

Rafanda
Další rokáč na doporučení v knize: "...kromě jiného se tam pravidelně pořádá Ultra Doom Party, kde je možno vidět a slyšet (kromě jiných) DYING PASSION ..."
KLADNO:

Metro
Další rokáč na doporučení v knize: " ...je to v podzemí na konci hlavní třídy pod kadeřnictvím, dobrá výzdoba, dobrá společnost, dobrá a hlasitá hudba, úterý fotbálek zdarma, pivo atd. samozřejmostí, asi nejlepší co se dá na Kladně najít ... stránky nemaj [zatím], takže na mapě je to v ulici Ivana Olbrachta [kdo ty názvy vymejšlí??] pod tou jídelnou Silvie, jako odreagování proč ne, na ostatní je tu klasika Prágl :)

černočervená ~ fialová
Mapa stránek | © MetalDragoness 2007 | Valid HTML 4.01 Strict