V nabídce najdete odkazy na mé oblíbené kapely a také na místa, kde se dá zakoupit nějaké to metalové oblečení a doplňky. Dále tu jsou informace o klubech, kterým metal není cizí a odkazy na koncerty českých kapel, které byste si neměli nechat ujít. Je to taková inspirace jak lépe trávit volný čas:o)

Mé metalové JÁ

Jak je to tedy s mým vztahem k METALu? ;o] Možná mi to nebudete věřit, ale do svých 15ti let jsem neměla nejmenší představu o tom, co to ten metal vůbec znamená, vlastne už ani nevím, co jsem si pod tímto pojmem představovala, možná nějaké zarostlé chlapíky s kytarou a pivem, což v některých případech ani není moc daleko od pravdy.

nabojak
můj oblíbený nábojový pás ];o>
Každopádně o tom, co dělá metal metalem - o hudbě - jsem konkrétní představu opravdu neměla. Znala jsem drakužel pouze hity z rádia a to mi asi dáte za pravdu, že se tam moc metalu nepochytí. Vždycky jsem ale tíhla spíše k rockovým kapelám a takové té kytarové klasice a tak jsem postupně našla alespoň Metallicu a Nirvanu. O moc dál bych ale asi nedošla nebýt internetu a tehdy úplně náhodného seznámení s mými metalovými kamarády.

Tak jsem díky nim navštívila svůj první metalový koncert - česká kapela Cruel Barbarian (viz Skupiny pod odkazem Cruel) a konečně poznala metalový život a hlavně kapely o kterých se mi předtím ani nesnilo. Byla jsem víc než nadšená, že jsem našla konečně styl, který mi plně sednul a vyhovoval ve všech ohledech. A litovala jsem, že jsem na něco takového nenarazila dřív. Ještě teď si živě vzpomínám na tu euforii, když jsem slyšela své první metalové CD Painkiller od Judas Priest ;o]

Samozřejmě jsme často navštěvovali všechny metalové kluby (viz seznam) a že jich bylo v té době víc než dnes:o/ Ano, píšu v minulém čase a to z jednoho prostého důvodu. Jednoduše asi jako ve všech partách se i naše metalová poněkud rozpadla a kazdý šel včetně mě svou vlatní cestou. Už prostě není tolik času jako dřív za bezstarostných let na střední škole. Proto berte ohled na zdejší metalové informace o klubech, už to nestíhám sledovat tak často, jako dřív, kdy jsem tato místa pravidelně navštěvovala.

Na metal jako takový jsem ale samozřejmě nezanevřela, to by opravdu nešlo ];o> .... v podstatě skoro nic jiného neposlouchám (jak se můžete přesvědčit na mém Last.fm) a na koncerty mých oblíbených kapel také ráda zajdu, pokud je s kým (což bývá nejčastější problém).

Na závěr tohoto "úvodu" chybí už jen slova z písně The Gods Made Heavy Metal od Manowar aneb není nad heavymetalovou klasiku ];o>:

~~~
The gods made heavy metal and they saw that is was good
They said to play it louder than Hell
We promised that we would
When losers say it's over with you know that it's a lie
The gods made heavy metal and it's never gonna die
~~~
černočervená ~ fialová
Mapa stránek | © MetalDragoness 2007 | Valid HTML 4.01 Strict