Pokud víte o dalším dobrém obchodě zejména v ČR, nebo máte nějakou zkušenost s uvedenými obchody, která stojí za zmínku, dejte vědět!
České obchody

Jeden z prvních obchodů svého druhu v ČR a také jeden z nejdražších. Velký výběr všeho možného včetně dámských triček :o) Za zmínku stojí zboží od SpiralDirect, Alchemy Gothic nebo Queen Of Darkness. Dále nabízí boty značky New Rock. Původně obchod z Českých Budějovic, ale konečně se po dlouhém slibování přesunuli do Prahy na Žižkov.

Rock shop, který neustále rozšiřuje svou nabídku. Nabízí zejména kvalitní zboží Queen Of Darkness, a to mnohem levněji než v jiných shopech - rozhodně se vyplatí to sledovat ;o] Kamenný obchod má sídlo v Ostravě.

Internetový obchod zbožím nejvíc podobný Nosferatu. Ceny jsou také přibližně stejné, něco je dražší a něco naopak levnější. Navíc nabízí oblečení od Darkside a levněji než MetalShop. Objednávku je také možné vyzvednout osobně v Praze. Dále obchod nabízí výšivky na trička dle vlastního návrhu na zakázku.

Velký výběr metalových doplňků a oblečení všeho druhu. Naleznete zde jak levné zboží pochopitelně nižší kvality, tak i drahé značkové zboží, jako např. Darkside nebo Queen Of Darkness. Veškerou svou nabídku mají na skladě, takže posílají hned;o) Značkové zboží doporučuji nakupovat v jiných shopech, MetalShop je v tomto ohledu poněkud předražený.

Další internetový obchod s metalovým zbožím :o) Ceny jsou celkem příznivé, nabídka oblečení obsahuje převážně levné neznačkové zboží. Objednávky vyřizují celkem rychle. Mají spoustu triček s motivy čínských draků.

Slovenský shop se sídlem v Nitre. Zboží mají na skladě, takže posílají ihned jako MetalShop. Seženete zde obvyklé značky jako Queen Of Darkness, SpiralDirect a menší výběr bot Demonia. Za zmínku určitě stojí značka Omen, která se zatím v shopech moc nevyskytuje (občas na MetalShopu), ovšem výběr zatím není nijak velký.

Ravena vám ušije, co si bude vaše temné srdce přát ... Teda pokud ty stránky ještě někdy rozjede.

Klasické metalové oblečení a lístky na metalové koncerty, nachází se v Praze (nad Hellem) a v Ostravě.

Nirvana
Klasické metalové oblečení, nachází se v Praze v ulici 28.října vedle klubu Batalion.

Upozorňuji předem, že výše uvedený link odkazuje na strákny s obsahem 18+, který by mohl někoho pohoršovat. Pokud se na to necítíte, raději ani nezkoušejte klikat :oP Ten odkaz je tu jen proto, že v udeveném obchodě prodávají tu nejlepší značku bot - Demonia - a mají opravdu velký výběr. Obchod sídlí na Černém mostě v Praze.
Zahraniční obchody:

Trička - u nás v Nosferatu a RedRaven.

Oblečení všeho druhu - u nás v Nosferatu, Mondo-Bizarro a RedRaven.

Trička a mikiny - u nás v RedRaven a MetalShopu. Nová nabídka mě osobně dost zklamala.

Obrovský výběr zboží všeho druhu od oblečení přes šperky až po dekoraci - u nás v Nosferatu a RedRaven.

Boty a kožené oblečení - u nás v Nosferatu a v síti kamenných obchodů Destroy. Pozor na nečekanou hudbu na webu :o!

Německá síť obchodů včetně internetového shopu, která u nás drakužel nemá obdobu :o/ Výběr všech možných značek včetně široké nabídky bot od New Rocků po americkou Demonia.

Velký výběr zahrnující SpiralDirect, Alchemy Gothic a řadu dalších.

boty;o)

černočervená ~ fialová
Mapa stránek | © MetalDragoness 2007 | Valid HTML 4.01 Strict